Dump Trailers / 2026 Buckshot LPE-310 Dump Trailer
Border Trailer & Equipment
(520) 255-4314
Print this page
Dump Trailers
$7,695
Quick Specs
| Location: | Sierra Vista, AZ |
| Price: | $7,695 |
| Trailer Type: | Dump Trailers |
| Length x Width: | 10' 120" x 5' 60" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Length: | 10' 120" |
| Width: | 5' 60" |
Trailer Information
| Year: | 2026 |
| Make: | Buckshot Trailers |
| Model: | 2026 Buckshot LPE-310 Dump Trailer |



