4879 AZ-92
Sierra Vista, Arizona 85650

(520) 255-4314
jeff@border-equipment.com
| Year: | 2026 |
|---|---|
| Make: | buckshottrailers |
| Model: | 2026 Buckshot LPE-310 Dump Trailer |
| Length: | 10' or 120" |
| Width: | 5' or 60" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Condition: | New |
| Location: | 9745 |