Flatbed & Equipment / 2024 Iron Bull 8 x 20 Car / Equipment Hauler
2024 Iron Bull Car / Equipment Trailer
Pre-owned
Drive-over fenders
Ramps
14k
Border Trailer & Equipment
(520) 255-4314
Print this page
Flatbed & Equipment
$6,250
Price
Quick Specs
| Location: | Sierra Vista, AZ |
| Stock Number: | 240927 |
| Trailer Type: | Flatbed & Equipment |
| Color: | Black |
| Length x Width: | 20' 240" x 8' 102" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| GAWR: | 7000 lbs |
| Length: | 20' 240" |
| Width: | 8' 102" |
Additional Information
| VIN: | 3EUGB2027R1030927 |
| Stock Number: | 240927 |
| Year: | 2024 |
| Make: | Iron Bull |
| Model: | NORSTAR TRAILERS MEXICO S DE RL DE CV |



