4879 AZ-92
Sierra Vista, Arizona 85650

(520) 255-4314
jeff@border-equipment.com
| VIN: | 3EUGB2027R1030927 |
|---|---|
| Year: | 2024 |
| Make: | other |
| Model: | NORSTAR TRAILERS MEXICO S DE RL DE CV |
| Length: | 20' or 240" |
| Width: | 8' or 102" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| GAWR: | 7000 lbs |
| Condition: | Used |
| Color: | Black |
| Location: | 9745 |
| Stock #: | 240927 |