Water Trailers / 2025 Wylie Water Wagon(550g)
Border Trailer & Equipment
(520) 255-4314
Print this page
Water Trailers
$9,795
Price
Quick Specs
| Location: | Sierra Vista, AZ |
| Stock Number: | W250401 |
| Trailer Type: | Water Trailers |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
Additional Information
| Stock Number: | W250401 |
| Year: | 2025 |
| Make: | Wylie |
| Model: | 2025 Wylie Water Wagon(550g) |



