4879 AZ-92
Sierra Vista, Arizona 85650

(520) 255-4314
jeff@border-equipment.com
| VIN: | 4DFBT1013SN154702 |
|---|---|
| Year: | 2025 |
| Make: | mastertow |
| Model: | 2025 Master Tow Dolly (with Brakes) |
| Length: | 10' or 120" |
| Width: | 8' or 96" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 3500 lbs |
| Condition: | New |
| Location: | 9745 |
| Stock #: | 254702 |