4879 AZ-92
Sierra Vista, Arizona 85650

(520) 255-4314
jeff@border-equipment.com
| VIN: | 3GRS1GA28SR002070 |
|---|---|
| Year: | 2025 |
| Make: | buckshottrailers |
| Model: | 7x14 Dump Trailer |
| Length: | 14' or 168" |
| Width: | 7' or 84" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| GAWR: | 7000 lbs |
| Condition: | Used |
| Color: | Black |
| Location: | 9745 |
| Stock #: | 252070 |