Water Trailers / 2019 Wylie Water Trailer
Border Trailer & Equipment
(520) 255-4314
Print this page
Water Trailers
$6,200
Sale Price
Other Pricing Options:
Price
$6,500
Quick Specs
| Location: | Sierra Vista, AZ |
| Trailer Type: | Water Trailers |
| Length x Width: | 12' 144" x 7' 84" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Length: | 12' 144" |
| Width: | 7' 84" |
Additional Information
| Year: | 2019 |
| Make: | Wylie |
| Model: | 2019 Wylie Water Trailer |
Recently Viewed Trailers
Price:$9,795
Financing from $191 / mo.
Instant • No credit impact



